Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

У базі Київського обласного центру зайнятості 1 130 актуальних вакансій!

Саме таку кількість пропозицій роботодавці Київщини готові надати сьогодні шукачам роботи.
За видами економічної діяльності більшість вакансій від підприємств переробної промисловості (32%), в оптовій та роздрібній торгівлі (11%), у сільському господарстві (10%).
Сучасний ринок праці найбільш потребує робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин. Саме представникам цієї професійної групи надійшло понад 20% від загальної кількості пропозицій. До таких фахівців належать: водій навантажувача, токар, комплектувальник, ливарник пластмас, машиніст екскаватора тощо.
Кваліфікованим робітникам з інструментом сьогодні належить 17% пропозицій роботи. Серед таких, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, швачка, слюсар-сантехнік, верстатник деревообробних верстатів тощо.
На професіоналів націлені 15% вакансій наразі наявних у базі Київського обласного центру зайнятості. Це пропозиції роботи для лікарів загальної практики – сімейних лікарів, інспекторів, інженерів з охорони праці, фахівців з публічних закупівель тощо. Також серед актуальних вакансій є пропозиції і для робітників з найпростіших професій (11%), для законодавців (8%) та фахівців (8%).
Фахівці Київської обласної служби зайнятості готові допомогти кожному шукачу роботи у пошуку роботи, а роботодавцю – у підборі кваліфікованого працівника. З початку року база вакансій Київського ОЦЗ налічувала понад 7 400 пропозицій роботи, а більш ніж 4 000 безробітних успішно працевлаштовані.

Щодо працевлаштування ви також можете звернутися до Києво-Святошинського районного центру зайнятості що знаходиться у с. Софіївська Борщагівка по вул. Київська, 26. Телефони для консультацій:
☎️ для шукачів роботи 044-406-37-85
☎️ для роботодавців 044-406-37-86
Електронна пошта: ksv_rcz2@ukr.net