Новини Важливо!Новини Суспільні

Такого в Україні ще не було!

Під патронатом Посольства Франції в Україні та за дорученням Федерації регбі, в гості до «РК «Київські Соколи», які базуються на СКК «Софіївський», приїхали представники професійного регбійного клубу з Франції «CAP Perigueuxe Dordogne», на чолі з президентом клубу Жеремі Бертеном.
Підтримку в проведенні візиту надали Федерація регбі України, Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик та керівництво «СКК «Софіївський».
Мета заходу – надання практичної та теоретичної допомоги українським дитячим тренерам по підготовці юних регбістів, а також підписання угоди Про партнерство та співробітництво між клубом «Perigueux» та «РК «Київські Соколи».
Протягом двох тижнів група французьких фахівців проведе ряд семінарів та майстер-класів для вітчизняних тренерів, відкриті тренування для дітей, учбово-тренувальний дитячий регбійний табір.
Зазначені заходи сприятимуть розвитку українсько-французької дружби, значно піднімуть імідж країни на міжнародній арені та дозволять нашим дітям підняти свій рівень гри в регбі.
У перспективі плануються регулярні стажування українських дітей та тренерів у Франції, а також проведення французьких таборів в Україні.
03 липня 2021 року у «Софіївському» буде проведено турнір імені Жеремі Бертена (Кубок Дружби Україна – Франція)