Новини Важливо!Новини Суспільні

Святковий настрій

Чи є казковіша пора, аніж час Різдвяних та Новорічних свят? Мабуть, немає. Адже саме в цю пору наші серця наповнюються  очікування дива, приємностей, сюрпризів .

Святковий настрій вирував у стінах Ліцею №1 села Петропавлівська Борщагівка від найочікуванішого дня  Святого Миколая. Адже цьогоріч місцем для своєї Резиденції вітань Святий Миколай обрав саме  Ліцей № 1. Неочікуваною приємністю для учнів та батьків стало те, що зранку біля воріт ліцею їх зустрічав сам Святий Миколай з чарівними ельфами.   У холі ліцею для нього  облаштували красиву місцину самі ліцеїсти. Серед гігантських льодяників та яскравих подарунків Чудотворець зустрічав класні колективи, слухав вірші та пісні, захоплювався танцями та, звичайно ж,  роздавав солодкі подарунки.

Не встигли стишитися святкові емоції після свята Миколая, як на учнів очікувала новорічна казка. Люта Снігова Королева намагалася заморозити всі добрі серця. Та її плани зруйнувала маленька дівчинка з лагідним серцем. За пригодами Герди та Кая захопливо спостерігали ліцеїсти. Тричі артисти виходили на сцену, аби розповісти всім маленьким  глядачам, учням 1-5 класів, про те, що добро та любов здатні розтопити будь- який мороз та чвари.  

А по завершенню – фото, автографи та багато- багато радощів.  Наступного дня   новорічна ретро – дискотека для старшокласників перенесла всіх присутніх у минуле. Музика 90-х років, тематичні фотозони, образи учасників створили ілюзію переміщення в часі. Запальні танці, конкурси та розваги – те, що зробило цей вечір незабутнім для всіх присутніх. Канікули пролетіли досить швидко. І відразу – різдвяні заспіви. Сакральна різдвяна пісня та вивчення  традиційних обрядів Щедрого вечора знову створили в ліцеї святковий настрій. «Ми не самі ходимо, ми козу водимо», -співав гурт щедрувальників, що об’єднав у єдиному пориві віншування  не лише учнів молодших класів та  старшокласників, а й учителів. Обрядову театральну замальовку із великим захопленням спостерігали учні молодших класів.

Також щедрувальники ліцею підтримали славну традицію святкового віншування в сільській раді  Борщагівської об’єднаної територіальної громади. Там зустрілися  з щедрувальниками інших навчальних закладів та обмінялися не лише віншуванням, а ще й творчим досвідом. Новорічні свята минають, на згадку лишаючи світлини, що світяться щастям та вірою в новорічні дива.