Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ОСВІТЯН БОРЩАГІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

5 жовтня у приміщенні Софіївсько-Борщагівського НВК відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню працівників освіти.
Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик привітав працівників освіти зі святом, побажав міцного здоров’я, сил, натхнення й успіхів у благородній справі навчання і виховання молодого покоління. «Учителям, вихователям, педагогам ми довіряємо найцінніше – наших дітей. Ви вкладете в діток змалечку зерно любові до Батьківщини, зерно доброти та поваги, дружби і турботи. І від того, яким проросте в дитині це зерно, залежить майбутнє країни» , – зазначив Олесь Тимофійович.

Нагородження Олесь Тимофійович розпочав з особливої місії. Він повідомив, що указом Президента України від 1 жовтня 2021 року №496 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» САВЕНКО Людмилі Іванівні — директорові КЗ «Софіївсько-Борщагівський заклад дошкільної освіти «Золотий колосок». А також привітав Людмилу Іванівну з днем народження. Найщиріші вітання звучали сьогодні на її адресу і від колег.
Також, Олесь Тимофійович вручив подяки нашим освітянам від імені голови Бучанської РДА та Бучанської райради.
Крім того, голова вручив нагороди достойним представникам галузі освіти Борщагівської громади за професіоналізм, вагомий особистий вклад в розвиток освіти в громаді.
Окремою подякою голови Борщагівського сільського голови було нагороджено нашого незмінного ведучого Івана Андрейченка – заступника директора з організаційно-масових робіт КНП «Спортивно-культурний комплекс «Софіївський».
До привітань долучилися заступники сільського голови Олександр Головко та Роман Гах, а також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Лариса Лахтадир.
Приємно зазначити, що в закладах освіти громади працюють вчителі від Бога – представники педагогічної династії, які обрали професію за покликом душі.
Серед них династія педагогів у четвертому поколінні, а саме, Зарва Аліна Олексіївна – директор КЗ «Софіївсько-Борщагівський заклад дошкільної освіти «Совенятко» та Зарва Наталія Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Софіївсько-Борщагівського НВК. А перші паростки цієї династії заклала ще прабабуся Касьянова Галина Миколаївна – вчитель англійської та французької мов Кременчуцької середньої школи №22, а згодом дідусь Подлужний Станіслав Іванович – вчитель трудового навчання Софіївсько-Борщагівської середньої школи.
Запрошено на сцену і представників педагогічної династії у третьому поколінні Сидоренко Ірину Олексіївну — вчителя фізичної культури Софіївсько-Борщагівського НВК та Шупик Тетяну Олексіївну — вихователя групи подовженого дня Софіївсько-Борщагівського НВК. Започаткувала цю династію Щаслива Галина Федотівна, яка працювала вчителем початкових класів Софіївсько-Борщагівської середньої школи.
Засновником ще однієї освітянської династії стала бібліотекар Софіївсько-Борщагівської середньої школи Притула Людмила Олексіївна. А продовжують педагогічну діяльність Федоренко Оксана Федорівна – вчитель трудового навчання Софіївсько-Борщагівського НВК та Шевченко Юлія Миколаївна (онука) – вихователь групи подовженого дня у цьому ж закладі.

На завершення свята освітяни насолодилися переглядом захопливої вистави «Приборкання норовливої» за мотивами п’єси англійського письменника Вільяма Шекспіра, яку подарували актори Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського. Це було кращим завершенням свята!
Дякуємо акторам театру за прекрасну гру!
Низький уклін нашим учителям!