Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Ми як можемо підтримуємо тих, хто цього потребує

Сьогодні за ініціативи Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика працівники сільської ради спільно з БО “БФ “Відродження та розвитку Бучанського району” видавали гуманітарну допомогу родинам, які змушені були тікати від війни з окупованих територій та знайшли прихисток на території нашої громади. Вже вкотре ми організовуємо такі пункти видачі, адже розуміємо, як важливо підтримувати та допомагати людям.

Переселенці, які зареєстровані у Борщагівській громаді як ВПО і зареєструвалися на гуманітарну допомогу, отримали продуктові набори, куди входили крупи, яйця, молоко, тушонка, кава, печиво, яблука. Дітям, за потреби, давали підгузки, дитяче харчування. У малюків була можливість самим обрати іграшки й книжки.

Допомогу сьогодні отримали понад 600 вимушених переселенців.

Розуміючи, що багато людей втратили роботу, паралельно у час видачі продуктів, для усіх охочих було організовано пункти безплатної консультації, а саме:

📌 Працівники Києво-Святошинського районного центру зайнятості ознайомили з вакансіями у Бучанському районі. Зауважимо, що багато людей були зацікавлені та отримали достатньо інформації для пошуку роботи.

📌 Безоплатна правова допомога – організація, яка надавала правову допомогу щодо статусу ВПО, як отримати довідку, обов’язкові виплати внутрішньо переміщеним особам, відшкодування пошкодженого або зруйнованого майна та багато інших питань. Про це все можна було запитати та отримати кваліфіковану відповідь від фахівців з подальшими інструкціями як діяти.

Окремо хочемо подякувати тим людям, які цінують роботу працівників Борщагівської сільської ради та представників БО “БФ “Відродження та розвитку Бучанського району”, розуміючи скільки часу, сил та енергії вкладено в організацію цих процесів.

Ми як можемо підтримуємо тих, хто цього потребує. І надалі будемо допомагати людям. Але така допомога не є регулярною, тому просимо поставитися до цього з розумінням. У разі проведення наступної благодійної акції повідомимо додатково.