Новини Суспільні

Сьогодні, 5 жовтня відбулася чергова 15-та сесія Борщагівської сільської ради VIII скликання

На порядок денний було винесено 45 питань, що стосуються освіти, культури, спорту, житлово-комунального господарства, безпеки та охорони публічного порядку, заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, ремонту об’єктів соціальної інфраструктури, а також ряд архітектурних і земельних питань.

Депутати проголосували за внесення змін до:
▪️Переліку адміністративних послуг, які надаються через Управління «Центр надання адміністративних послуг» Борщагівської сільської ради.
▪️Програми фінансування заходів із благоустрою території Борщагівської сільської територіальної громади на 2023 рік, шляхом викладення в новій редакції.
▪️«Цільової програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів соціальної інфраструктури Борщагівської сільської територіальної громади на 2023 рік», шляхом викладення додатка в новій редакції.
Програми Борщагівської сільської територіальної громади «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2023 рік».
▪️Програми заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та захисту населення і територій Борщагівської сільської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2023-2025 роки.
▪️Програми заходів національного спротиву Борщагівської сільської територіальної громади на 2023 рік.
▪️Програми по забезпеченню охорони публічного порядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень із впровадженням Поліцейського офіцера громади в межах Борщагівської сільської територіальної громади на 2023 рік.
▪️Програми фінансової підтримки КНП «Медичний центр Борщагівської сільської ради» на 2023 рік.

На сесії депутати прийняли рішення:
▪️Про передачу міжбюджетного трансферту (з державного бюджету Борщагівській сільській раді передаються кошти у розмірі 444 млн грн на будівництво шкіл і садочків).
▪️Про надання матеріальної допомоги жителям Борщагівської громади окремих категорій та онкохворих, які зверталися до сільської ради.
▪️Про надання одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих Героїв – односельчан, які віддали своє життя за нашу свободу і незалежність. Виплата їм здійснюється з бюджету громади відповідно до програми «Захисник України» у розмірі по 100 тис. грн.
▪️Про виплату одноразової цільової матеріальної допомоги для придбання житла десятьом жителям громади – учасникам АТО/ООС по 1 млн грн, відповідно до Програми Борщагівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки з надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в ООС, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Депутати проголосували за затвердження:
▪️Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки (на надання ВПО окремих категорій матеріальної допомоги у розмірі 4-5 тис. грн).
▪️Правил благоустрою території населених пунктів Борщагівської сільської ради.

🚌 Розглянули питання електронної петиції «Організація муніципального транспорту». Вирішили підтримати та розробити дорожню карту розв’язання даного питання.

✔️З кадрових рішень – достроково припинено повноваження депутата Борщагівської сільської ради VIII кликання Унжина Володимира Вікторовича за його заявою.

Архітектурні питання:
▪️Затвердили містобудівну документацію «Внесення змін до Генерального плану села Софіївська Борщагівка Бучанського району Київської області».
▪️Надали дозвіл на розробку містобудівної документації «Детальний план території під розміщення виробничої, громадської та багатоквартирної житлової забудови по вулиці Білоцерківська та Макарівська в с. Петропавлівська Борщагівка».
▪️Згідно з рішенням сільської ради у селі Чайки буде три нових вулиці, названі відповідно до їх місцезнаходження, а саме: Шкільна, Центральна і Паркова.

☝️Крім того, створено робочу групу з обговорення необхідності зміни категорії населених пунктів Борщагівської територіальної громади відповідно до проекту Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» (№8263).

Слава Україні! Героям слава!