Новина ДняНовини Суспільні

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕСЬ КУДРИК ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ З ЛІДЕРАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ШКІЛ БОРЩАГІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні сільський голова Олесь Кудрик спілкувався з представниками учнівського самоврядування шкіл Борщагівської громади на різноманітні теми. Зустріч була присвячена Дню місцевого самоврядування та проведена у формі «круглого столу». Олесь Тимофійович поділився своїм досвідом роботи на посаді голови сільської ради.

Діти привітали голову зі святом та розповіли про свої ідеї та напрацювання.
Першими представили свої проєкти представники учнівського самоврядування Ліцею № 1:

• Строй Єва – Президент учнівського самоврядування Ліцею №1, повідомила, що працює над проєктом “Розвивай своє фінансове “Я”;
• Пренделас Софія представила проєкт “Читання моя суперсила”;
• Герасименко Олена, як голова екологічної комісії, розповіла про свій проєкт “Екологічна свідомість лідера”;
• Зушман Діана, голова старостату Ліцею №1 представила проєкт «Школа молодого лідера».

Учні Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-IIІ ст.:

• Маліков Данил – президент учнівського самоврядування школи, голова комісії” Спортивна доблесть Борщагівської ОТГ” поспілкувався з Олесем Тимофійовичем на тему спорту і розвитку спортивної інфраструктури;
• Озарків Тетяна, депутат обласної ради дітей Київщини від самоврядування Борщагівкої територіальної громади, розповідала своє бачення вирішення екологічних проблем, а саме, про сортування і переробку сміття, придбання для шкіл спеціальних сміттєвих баків.

Учні Софіївсько-Борщагівського НВК:

• Товстига Артем – депутат в ОРДК запропонував провести в громаді тематичний фестиваль-навчання;
• Стаднік Аріана – президент учнівського самоврядування Софіївсько-Борщагівської НВК та Флоренко Марія також поділилися своїми думками.

Діти висловили своє бачення проєктів і розповіли про те, як їх можна реалізувати. Жваво дискутували та поставили ряд питань сільському голові про книжки, благодійність, спорт, екологію, лідерські якості тощо.

«Якщо говорити про лідерство, то лише психологічно сильна людина може в житті чогось досягти. Саме суспільство робить людину лідером, але чи голова людина взяти на себе відповідальність – це інше питання. До цього потрібно бути готовим психологічно. У місцевому самоврядуванні, та й на будь-якій іншій роботі, варто починати з себе, працювати над собою, розвивати здібності, займатися спортом, добре навчатися, читати багато різних книжок. Адже книга, що не просто прочитана, а пережита людиною, дає можливість пожити в іншому світі, відчути емоції, яких не зустріти у повсякденному житті. Дуже важливо бути чесним перед собою, жити правдиво, отримувати задоволення від роботи й від того, що допомагаєш людям, які цього потребують. Робота – це процес творіння, проте якщо від роботи не отримуєш задоволення – не буде результату», – зазначив Олесь Тимофійович.

Голова підтримав кожну з ідей, дав слушні поради щодо їх втілення та пообіцяв всіляко підтримувати усі починання учнів.
До спілкування також долучилися:
– начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир;
– завідувач сектору молоді та спорту Віталій Масло;
– педагог-організатор Ліцею№1, координатор учнівського самоврядування Борщагівської громади Ольга Заїка;
– координатор, психолог Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ Лілія Крейсман;
– педагог-організатор Софіївсько-Борщагівського НВК Іван Березовик.

Наостанок, Олесь Тимофійович вручив лідерам учнівського самоврядування подарунки та побажав, перш за все, щоб у кожного зараз і в майбутньому було все добре в родині, бо на основі сім’ї ґрунтується психологічний настрій в країні.