Новини Важливо!Новини Суспільні

Шановні мешканці Борщагівської територіальної громади!

Харківська правозахисна група у партнерстві з Данським інститутом проти катувань (DIGNITY) надає комплексну допомогу постраждалим від воєнних злочинів.

📄✍️Днями між ГО «Харківська правозахисна група» та Борщагівською сільською радою було підписано Меморандум про співпрацю. Тож, найближчим часом відбудеться ВИЇЗД мобільної групи у нашу громаду для збору заяв на отримання допомоги.

Види допомоги:

✔️Грошова — одноразова виплата 3000 гривень.
✔️Правова — безкоштовний супровід потерпілих у національних органах, підготовка їхніх документів для Міжнародного кримінального суду, Комітету з прав людини ООН.
✔️Психологічна — безкоштовна консультація психолога, оплата послуг психотерапевта на довготривалій основі для виведення постраждалих від війни з кризового стану.

Хто може отримати допомогу:
▪️Близькі родичі цивільних загиблих
▪️Поранені цивільні особи
▪️Жертви катувань та зґвалтувань
▪️Цивільні особи, що побували у полоні
▪️Родичі зниклих безвісти цивільних осіб

☝️Прийом буде вестися виключно за попереднім записом. Записатися на отримання допомоги ви можете👉 через гугл-форму

Також зареєструватися можна за телефоном📱+380 50 555 27 95.

Адресу, дату та час виїзду мобільної групи ми повідомимо невдовзі. Слідкуйте за оновленою інформацією на телеграм-каналі Борщагівької сільської ради (https://t.me/brada021)

❗️УВАГА важлива інформація❗️
Гуманітарна (грошова) допомога у зв’язку з пошкодженням або руйнуванням майна НЕ НАДАЄТЬСЯ. А надається виключно цивільним особам, постраждалим внаслідок воєнного злочину особисто або родичам/членам сім’ї цивільних осіб-постраждалих. В окремих випадках, зокрема, у випадках зникнення безвісти військового (-ої), правова та психологічна допомога може надаватися його (її) родичам.

📌Додатково про діяльність організації читайте на сайті (https://khpg.org/page_1) та на фейсбук сторінці (https://www.facebook.com/khpgorg) організації