Новини Важливо!Новини Суспільні

Сезонне прибирання в громаді

На виконання розпорядження сільської ради про підготовчі заходи до зимового періоду відбувається сезонне прибирання територій. Санітарна очистка та благоустрій проходять по всій Борщагівській громаді та включає: ревізію дренажних каналів, прибирання узбіччя вулиць, перевірку дорожніх знаків та освітлення на дорогах загального користування. З метою збільшення ефективності та інтенсивності робіт в даному процесі задіяна спецтехніка та весь особовий склад працівників.

Нагадаємо, що уже виконана частина плану модернізації дорожнього покриття та улаштування пішохідних зон. Детальніше можна ознайомитися у статті ” Сільська рада звітує про використання коштів “.

Представляємо вашій увазі висвітлення стану прибирання одного із важливих об’єктів інфраструктури, а саме скверу,  що розташований в  центрі села  Софіївська Борщагівка.

Варто відзначити, що за  його естетичним станом слідкують протягом року. Проте саме на осінньо-зимовий період служби ЖКГ сільської ради переходить на особливий режим роботи. Саме в цей час необхідно забезпечити утилізацію значної кількості опалого листя, яке завдає найбілших клопот для комунальних служб. Зростає відповідно і навантаження на особовий склад працівників. Тому їхній непростій та без перебільшення важливій роботі і присвячено даний  огляд.