Новини Важливо!Новини Суспільні

Питання соціального захисту є пріоритетним напрямком у діяльності сільської ради. Наведемо статистику щодо їх роботи.

Наразі у Борщагівській сільській раді 12 працівників працюють у програмному проєкті «Соціальна громада». До їхнього числа входять працівники відділу соціального захисту населення та Управління «ЦНАП».

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну соціальна сфера Борщагівської громади офіційно відновила прийом з 01.04.2022. За період роботи через «Соціальну громаду» було прийнято 29848 заяв, з них 13183 допомог на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Борщагівська сільська територіальна громада вже налічує 15425 ВПО, до їх числа входять діти різних вікових категорій, а саме від 0 до 17 років – 2943 дітей, особи з інвалідністю – 859.

У громаді постійно надається гуманітарна допомога, завдяки співпраці з державою та міжнародними партнерами, волонтерськими організаціями.

З квітня 2022 року 85 власників житла Борщагівської громади було прийнято на безоплатне тимчасове розміщення по програмі «Прихисток» 394 внутрішньо переміщених осіб. Обсяг витрат, що підлягає компенсації за період з квітня по вересень місяць становить 276361,47 грн.

Вкотре нагадуємо, що Борщагівська сільська рада, як орган місцевого самоврядування, не несе відповідальності за вчасне нарахування коштів, а також за функціонування програмного забезпечення проєкту “Соціальна громада”.

❗️❗️❗️ Повідомляємо, що Управління соціального захисту населення Бучанської РДА тепер приймає за адресою: м. Вишневе, вул. Лесі Українки, 88.

📱Тел.: 096-321-02-24; 096-321-02-05

Відділ соціального захисту населення Борщагівської сільської ради знаходиться за адресою: с. Софіївська Борщагівка, пров. Шкільний, 5

Попри усі життєві обставини, війну, повітряні тривоги, відключення світла, працівники соціальної сфери Борщагівської сільської ради роблять усе можливе задля надання якісних послуг громадянам.