Новина ДняНовини Суспільні

Привітання Кудрика Олеся Тимофійовича, Борщагівського сільського голови, з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники й захисниці України! Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України – святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, боронить її кордони, оберігає мир та спокій громадян

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її світле майбутнє.

Я дякую кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, єдності, цілісності, неподільності нашої країни за те, що в нашому цивільному житті ми маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати та розвивати нашу країну.

Бажаю усім захисникам із честю пройти складні випробування, що випали на долю та повернутися до рідних живими й здоровими! Нехай вдома вас завжди чекає любляча родина, тепло і затишок.

Бажаю вам міцного здоров’я, злагоди, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, успіхів у всіх справах. Вічна пам’ять тим, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Миру і злагоди нам усім!
Слава Україні!