Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Представники Борщагівської громади взяли участь в обласних заходах з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

12 листопада відбулися обласні заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у будинку культури Чабанівської територіальної громади Фастівського району.
Керівництво Київщини вручили подяки та почесні грамоти начальникам управлінь та відділів культури райдержадміністрацій та територіальних громад області, директору та методистам КЗ КОР “Київський обласний центр народної творчості”, провідним аматорським колективам та майстрам народного мистецтва столичного регіону. Окремо було відзначено почесною грамотою Київської ОДА, з врученням іменного годинника, начальника управління культури Київської ОДА Дмитра Гончаренка.
Подяку Київської обласної ради також вручили начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Ларисі Лахтадир.
Творчі привітання дарували: народний фольклорний колектив «Червона калина» із с. Лука колектив – єдиний елемент нематеріальної культурної спадщини Київської області, який внесено до Національного переліку України – аматорські колективи «Міленіум» та «Бориспільські молодички», народний фолькгурт «Слов’янські забави», Герой України, представник українського гумору Анатолій Паламаренко привітав присутніх авторськими гуморесками Остапа Вишні та Павла Глазового. Начальник сектору культури, молоді і спорту Бучанської РДА Сергій Виговський виконав твір з репертуару Ф. Сінатра.
Народний артист України Павло Зібров завершив яскраву концертну програму, щиро привітав представників культури Київської області та подарував усім незабутні святкові емоції.

Варто зазначити, що з 01 по 12 листопада 2021 року, за підтримки управління культури Київської ОДА Київський обласний центр народної творчості проводив ІIІ Обласний відкритий фестиваль народної творчості «Скарби Київщини» та презентацію найкращих виробів майстрів народного мистецтва Київської області.
Церемонію вручення нагород майстрам та фольклорним колективам Київщини, за результатами цього фестивалю, поєднали з обласним заходом до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Два колективи з Борщагівської територіальної громади були відзначені дипломами: ансамблева група народного аматорського хору «Барви» та аматорський ансамбль народної та авторської пісні «Перлина Петропавлівки».
Вітаємо наші колективи із заслуженими нагородами!