Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Повідомлення про початок розроблення комплексного плану просторового розвитку території Борщагівської ТГ

З метою забезпечення сталого розвитку Борщагівської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Борщагівська сільська рада на підставі рішення 7-ої сесії VIII скликання від 20 жовтня 2021 року № 51-7-VIII розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку територій Борщагівської територіальної громади. З даним рішенням можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті громади – www.brada.gov.ua.

На вимоги Постанови Кабінету Міністрів України № 926 від 01.09.2021 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Борщагівська сільська рада повідомляє про початок прийому пропозицій фізичних та юридичних осіб,                        з метою врахування громадських інтересів при розробленні комплексного плану просторового розвитку території Борщагівської територіальної громади.

Пропозиції приймаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає з 22.08.2022 по 23.09.2022 за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 1-А, с. Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район, Київська область; електронна адреса: pbrada@ukr.net.