Новини Суспільні

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО)

  1. Повна назва документа державного планування.

«Детальний план території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31» (далі – Детальний план).

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Детальний план території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31 розроблений згідно Рішення Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області «Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31» № 48-4-VIII від 12.02.2021  року з метою уточнення положень Генерального плану села Петропавлівська Борщагівка шляхом визначення планувальної структури та параметрів забудови території.

Детальний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

            а) дата початку та строки здійснення процедури

            Відповідно до п. 4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) розпочато з дня його оприлюднення в приміщені Борщагівської сільської ради за адресою: 08129, Україна, Київська область, Бучанський район, село Петропавлівська Борщагівка,  вулиця Ярослава Мудрого, 1А з 30 вересня  2023 року та триватиме до 30 жовтня 2023 року;

Відповідно до листа Бучанської районної військової адміністрації Київської області № 01.3-36/1738 від 06.09.2022 року про вжиття заходів з мінімізації доступу до інформації, матеріали проєкту містобудівної документації на місцевому рівні не публікуються на офіційному веб-сайті сільської ради, оскільки підлягають обмеженню на період дії правового режиму воєнного стану.

б) способи участі громадськості

– надання письмових зауважень і пропозицій :

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту Детального плану та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) на адресу Борщагівської сільської ради: 08129, Україна, Київська область, Бучанський район, село Петропавлівська Борщагівка,  вулиця Ярослава Мудрого, 1-А та на e-mail: pbrada@ukr.net.

Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник відділу містобудування та архітектури – Лоїк Б.В. За результатами розгляду Замовник (Борщагівська сільська рада) враховує одержані зауваження та пропозиції або вмотивовано їх відхиляє.

громадські слухання:

Проводяться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. Підстава розробки проєкту Детального плану та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) – Рішення Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області «Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31» № 48-4-VIII від 12.02.2021  року. Вимоги до учасників – подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

             У громадських слуханнях можуть брати участь :

1) Громадськість;

2) Уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;

3) Уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;

4) Представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань

20 жовтня 2023 року о 10:00 за адресою: Київська область, Бучанський район, село Петропавлівська Борщагівка,  вулиця Ярослава Мудрого, 1-А.

            г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Борщагівська сільська рада.

З проєктом Детального плану та розділом «Охорона навколишнього природнього середовища» (звітом СЕО) можна ознайомитись в приміщенні Борщагівської сільської ради за адресою: Київська область, Бучанський район, село Петропавлівська Борщагівка,  вулиця Ярослава Мудрого, 1-А (відділ містобудування та архітектури).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Борщагівська сільська рада за адресою: 08129, Україна, Київська область, Бучанський район, село Петропавлівська Борщагівка,  вулиця Ярослава Мудрого, 1-А, e-mail: pbrada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 30 вересня 2023 року до 30 жовтня 2023 року. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) Розробник проекту містобудівної документації : ТОВ «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну» (Код ЄДРПОУ : 35783979).

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування 

Борщагівська сільська рада: 08129, Київська область, Бучанський район, село Петропавлівська Борщагівка,  вулиця Ярослава Мудрого, 1-А.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – не потребує.