Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

«Єдині. Незламні. Вільні»

Під таким гаслом пройшов цьогорічний фестиваль-конкурс «Софіївські дзвони», присвячений Дню Єднання.

Два роки фестиваль не мав можливості зустрічатися на сцені, радіючи успіхам наших молодих талантів. Спочатку пандемія, а згодом і вторгнення російської орди стали на заваді творчим планам. В умовах воєнної російської агресії ми ще більше переконалися, наскільки вагомою є роль сфери культури та митців, чий досвід, талант, зусилля і спільні ініціативи допомагають тримати культурний фронт. Але все це можливо завдяки нашим ЗСУ.

Свої творчі номери представили талановиті вихованці закладів загальної середньої освіти Борщагівської громади: “Ліцей №1 с. Петропавлівська Борщагівка”, ліцей “Петропавлівський”, “Софіївсько-Борщагівський ліцей”, а також комунальних закладів позашкільної освіти СК Борщагівська мистецька школа, ансамблі Центру культури і дозвілля Борщагівської сільської ради. Гостями фестивалю-конкурсу стали: зразкова студія сучасного естрадного танцю «Ideal dance family» та Студія вокалу «Your Voice Studio».

Сільський голова Олесь Кудрик нагородив найкращих учасників і переможців конкурсу. Він вручив їм дипломи, подякував дітям і їх наставникам за те, що попри все продовжують гідно тримати культурний фронт в громаді та за її межами.