Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Освіта Борщагівської громади – нескорена, непереможна, нездоланна!

Під таким гаслом сьогодні проходила комунікаційна платформа освітян у Ліцеї № 1 с. Петропавлівська Борщагівка. У ній взяли участь директори закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, установ культури та спорту Борщагівської громади.

Гімн України заграла на бандурі учениця ліцею Мар’яна Бондар. Пам’ять загиблих у війні з росією вшанували хвилиною мовчання.

Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик у своєму вітальному слові наголосив:

«Наше головне завдання – зберегти життя і здоров’я дітей, не тільки навчати, а й постійно спілкуватися з ними, не давати закриватися в собі, адаптувати до життя в умовах воєнного стану, не травмуючи дитячу психіку. Підтримка батьків, вчителів, вихователів зараз як ніколи потрібні дітям. А сільська рада зробила усе можливе, щоб заклади освіти могли працювати як онлайн, так і в офлайн форматі, виділила кошти на облаштування укриттів, на ремонтні роботи, необхідне обладнання».

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир більш детально ознайомила присутніх із проведеною підготовчою роботою до нового 2022/2023 навчального року, про зміни внесені в освітні програми, навела статистичні дані щодо процесу навчання.

Гостем заходу також стала Крістіна Петрик – старший викладач Бердянського державного педагогічного університету Запорізької області, кандидат педагогічних наук.

Про особливості військово-патріотичного виховання учнівської молоді розповів поважний гість – старший викладач кафедри автоматизованих систем управління факультету інформаційних технологій військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, кандидат технічних наук, підполковник Олександр Симоненко.

Говорили також про важливість використання української мови, зокрема і в побуті. Керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, вчитель української мови та літератури КЗЗСО «Софіївсько-Борщагівський ліцей» Віра Прокуда презентувала Проєкт мовного клубу «Діалоги українською» та закликала усіх охочих долучатися, щоб подолати мовний бар’єр і вільно спілкуватися українською.

На завершення заходу, директор комунального закладу позашкільної освіти «Апельсин Плюс» Борщагівської сільської ради Владислава Шевченко – презентувала інноваційний освітньо-виховний проєкт «Нащадки нескорених».

А родзинками заходу стало виконання патріотичних авторських віршів і пісень учнями Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка.

Майбутнє України – в наших дітях. І лише з якісною освітою вони зможуть його зробити світлим та успішним.