Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ПРОВЕЛА ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ З ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ НА КИЇВЩИНІ

У місті Бучі на Київщині відбувся перший регіональний форум щодо реалізації реформи шкільного харчування в Україні, який ініціювала перша леді Олена Зеленська.

У ньому взяли участь Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін, а також освітяни та управлінці.

«Саме від нашої з вами взаємодії та порозуміння залежатиме подальша успішність реалізації реформи шкільного харчування. Нові норми та нове меню можуть спочатку сприйматися неоднозначно, але я вірю в успіх командної роботи. Сьогодні учасники форуму почули детальну інформацію з питань, які їх найбільше хвилювали, та, впевнена, отримали зрозумілі відповіді», – наголосила дружина Президента.

Зі свого боку Василь Володін акцентував, що саме Київщина стала пілотною в Україні з реалізації реформи шкільного харчування, ініціаторкою якої є перша леді.

«Дякую Олені Зеленській за турботу до здоров’я наших дітей, а ще довіру до нашого регіону. Хоч 2020 рік був непростим, ми встигли зробити чимало. Вперше за всі роки незалежності ми повністю технологічно оновили харчоблоки в 75 закладах загальної середньої освіти. Ще в 60-ти зараз продовжуємо роботи. У 199 закладах провели капітальні та поточні ремонти шкільних їдалень. Паралельно перезавантажуємо шкільне меню. Вже з 1 вересня у 380 закладах освіти Київщини харчування для дітей стане набагато якіснішим, здоровішим і смачнішим. Переконаний, що інформація, яку дізнаємось сьогодні на форумі, дозволить нам ще більше оптимізувати роботу та вивести наші школи на новий рівень», – прокоментував результати роботи Василь Володін.