Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Ні вибухи, ні постріли, ні реальна загроза для власного життя не завадила нашим лікарям продовжувати роботу

Сьогодні до Софіївсько-Борщагівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини завітали поважні гості – директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена ЄФІМЕНКО та голова Поважної ради відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» Василь КНЯЗЕВИЧ.

Ні вибухи, ні постріли, ні реальна загроза для власного життя не завадила нашим лікарям продовжувати роботу і надавати якісну медичну допомогу громадянам в нових складних умовах.

Тому, Василь Михайлович який також активно допомагав працівникам закладу та стояв на блок посту захищаючи нашу громаду від ворога, вручив колективу АЗПСМ с. Софіївська Борщагівка Почесну грамоту за самовіддане служіння Українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором.

Наші медики завжди максимально оперативно розв’язують нагальні проблеми, які щоразу виникали у зв’язку з війною, вміло організовують роботу в нових реаліях, і у цьому їм допомагають небайдужі мешканці громади.

Щиро вдячні працівникам амбулаторії за їх невтомну працю. Хай швидше настане мир на нашій землі!