Новини Суспільні

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СЕЛА

Софіївсько-Борщагівська спеціалізована загальноосвітня середня школа

Навчально-виховний комплекс I—III ступенів акредитації, підпорядковується Києво-Святошинській районній державній адміністрації. Завдяки статусу спеціалізованої школи дозволяє учням отримати поглиблені знання з англійської мови, а також вивчати другу іноземну мову — на вибір німецьку, французьку або іспанську.

У школі функціонують кабінети інноваційних технологій, кабінет-майстерня образотворчого мистецтва, кабінет естетичних наук, музики, кабінет «Світлиця рідної мови».

Школа села сильна своїми традиціями, які об’єднують покоління, зміцнюють зв’язок минулого і сучасного, формують особистість дитини, збагачують її світогляд загальнолюдськими та національними цінностями. Виховувати патріотів рідної землі — чи не найважливіша складова усієї роботи навчального закладу.

За сприяння сільського голови Кудрика Олеся Тимофійовича та Софіївсько-Борщагівської сільської ради у 2018 році розпочато реконструкцію та будівництво приміщень нової школи, що дозволить збільшити кількість учнів майже в тричі . Також у 2021 році сільською радою заплановано початок будівництва ще однієї загальноосвітньої школи з дошкільним закладом по вул .Зоряній в с. Софіївська Борщагівка. Таким чином село зайняло перше місце по розвитку дошкільних та шкільних закладів в районі.

Школа англійської мови для дітей та підлітків — Green Country

Школа англійської знаходиться в новому житловому комплексі ЖК «Софіївська Слобідка», вул. Амосова 10.

Green Country — школа англійської мови, заняття в якій діти відвідують із задоволенням. Входить в трійку рейтингу шкіл англійської для дітей та підлітків. Особливість школи — авторська система майстер класів і клубів Creative Saturdays. Це дає можливість відвідувати безліч суботніх майстер-класів та клубів, засідань юних географів.

Учнями школи є як наймолодші діти, віком від 1,5 років, так і дошкільного та шкільного віку, аж до 17 років.

В Green Country діє система мотивації, власна валюта — «кантрики» та та магазин приємних сувенірів.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий колосок»

Педагогічний колектив садочка налічує в собі 24 педагогів: завідувач, вихователь — методист, практичний психолог, вчитель — логопед, два музичні керівники, інструктор з фізичного виховання, вчитель англійської мови та 16 вихователів.