Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Надання гуманітарної допомоги в Борщагівській громаді триває

Сьогодні вкотре, за ініціативи Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика, працівники сільської ради спільно з БО “БФ “Відродження та розвитку Бучанського району “ допомагали переселенцям, які знайшли прихисток у нашій громаді.

Цього разу внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані як ВПО на території сіл Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайки, отримали близько 1000 продуктових наборів.

Найбільше пощастило діткам, їм додатково давали молоко, йогурти, пюре, підгузки, серветки, зубну пасту, дитяче харчування, пригощали цукерками. У малюків також була можливість самим обрати собі іграшки, поспілкуватися між собою.

Крім того, розуміючи проблему безробіття серед вимушено переміщених осіб, одночасно з видачею було організовано пункти консультації працівниками Києво-Святошинського районного центру зайнятості та представників Безоплатної правової допомоги.

Ми раді, що усі охочі мали змогу ознайомитися із вакансіями у Бучанському районі та отримали кваліфіковану юридичну консультацію з тих питань, які їх турбують. Такі спільні заходи проводяться вже втретє і ми сподіваємося на їх позитивні результати для громадян.

Дякуємо голові Київської обласної військової адміністрації Олексію Кулебі та волонтерам, які роблять свій внесок у таку підтримку постраждалим унаслідок війни, Швейцарській організації #helpUaCh та Благодійному фонду «Карітас Київ» за дитяче харчування і пюре та усім небайдужим громадянам.