Новини Суспільні

«Клас безпеки» офіційно відкрито у Софіївсько-Борщагівському ліцеї!

Сьогодні, 27 квітня, на базі Софіївсько-Борщагівського ліцею відбулось офіційне відкриття «Класу безпеки», де діти здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності. Захід відбувся у межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», який запроваджують в закладах освіти МВС разом з ДСНС та МОН по всій Україні.

Простір «Класу безпеки» обладнано за сучасними критеріями всім необхідним навчально-методичним матеріалом: муляжами, які моделюють реальні ситуації з життя, муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки, інформаційними стендами, яскравими інструкціями та іншим приладдям.

Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії й на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, правил безпеки дорожнього руху, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій тощо.

До вітального слова були запрошені директор департаменту освіти Київської ОВА Ярослава Тростянська, заступник начальника Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник Юрій Кириченко, заступник Борщагівського сільського голови Олександр Головко, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир, директор ліцею Оксана Пушенко та інші гості.

       

Представники ДСНС провели для учнів спеціальний «Урок безпеки». Діти активно брали участь у бесідах про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу і правила дорожнього руху. Також, вони мали можливість спільно з представниками ДСНС і медиками особисто проінспектувати справжній пожежний автомобіль та авто невідкладної медичної допомоги. Діти були захоплені процесом навчання, де доступно, цікаво і наочно вони дізналися таку життєво важливу інформацію.

Така навчальна профілактична робота у закладах освіти вкрай важлива, особливо в умовах війни. Переконані, що навчання дітей допоможе вберегти від надзвичайних ситуацій цілі родини. Бо навчаючись у школі, діти можуть навчити й своїх батьків, як не розгубитися і правильно діяти в тій чи іншій ситуації.