Новини Важливо!Новини Суспільні

II фестиваль успіху “Гордість ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка” – найочікуваніша подія, що підбила підсумки 2023-2024 навчального року та вкотре вразила результатами

Нагородами було відзначено ліцеїстів, що вибороли переможні місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, Міжнародних конкурсах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на рівні територіальної громади, області та України.

Цьогоріч переможцями та призерами II (територіального) етапу стали 42 учні ліцею, які здобули 78 перемог!

🔸На III (обласному) рівні 11 учнів вибороли 12 перемог.
🔸IV Всеукраїнський етап наразі приніс ліцею, громаді та області 2 перемоги.
🔸На Міжнародний рівень вийшла команда 3-4 класів, яка посіла І місце у VI Всеукраїнській олімпіаді креативності DI від МАН України.

Переможців та їх наставників привітав Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, очільниця управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир та директорка ліцею Тетяна Мишкіна. Вони побажали ліцеїстам подальших успіхів та перемог, адже за ними майбутнє держави, подякували наставникам переможців за їх професіоналізм та відданість справі.

Подяками були відзначені й учні, які брали активну участь у житті ліцею, та юні науковці.

📖 У межах фестивалю відбулась презентація першої книги видавничого осередку ліцею “Борщагівські бувальщини”, що була написана у співавторстві ліцеїстки Глогуш Ярини та вчительки Ольги Заїки.

🎼 Музичними номерами переможців вітали: солістка Національної філармонії України Олена Шушвар, Народний хореографічний ансамбль “Барвінок” під керівництвом Володимира та Олени Дольчуків, підготовча група ансамблю, вчителька мистецтва Олена Онищенко, ліцеїсти Олександра Татаренко, Ліза Демченко, Даша Данилова, Мар’яна Бондар, Роман Кучеровський, Дмитро Максімов.

❤️ Пишаємося ліцеїстами та їхніми наставниками. Бажаємо нових злетів і перемог!