Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 н.р. відбувся у Борщагівській громаді

Учасниками територіального етапу Гри «Сокіл» («Джура») стали:
🔸Рій «Ліцеїст» Ліцею № 1 село Петропавлівська Борщагівка
🔸Рій «Євпаторія» Центру дитячої та юнацької творчості «Апельсин Плюс»
🔸Рій «Нащадки Да Вінчі» Ліцею Петропавлівського
та три рої Софіївсько-Борщагівського ліцею:
🔸«Незламні козаки»
🔸«Нащадки незламних козаків»
🔸«Козачата».

Захід розпочали з вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Участь у заході, що проходив на території плацу Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка, взяли почесні гості: Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, староста села Софіївська Борщагівка Вадим Костенко, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Лариса Лахтадир, учасники бойових дій та добровольці Добровольчого формування № 1 Борщагівської сільської територіальної громади «Петропавлівський» Ігор Підкіпний, Олександр Дейнега, Олег Рябоконь, Сергій Стеценко, Андрій Хорошенюк, а також поліцейські офіцери громади Андрій Свинар та Микола Чоловський. Вони привітали команди й побажали успіхів у грі.

Гра для усіх груп почалася з вишколу «Муштровий Впоряд».

🔹Молодша вікова група взяла участь у конкурсах: патріотичної пісні, «Фізична підготовка» (спортивна смуга перешкод), «Відун» у форматі тестів та вікторин, навчання «Мінно-вибухової справи», складання намету й гасіння умовної пожежі.

🔹Середня й старша група змагалася у стрільбі, фізичній підготовці (силові вправи), спортивній смузі перешкод, метання гранати, «Відун». У форматі тестів провели «Орієнтування на місцевості та топографія», «Домедична допомога» та «Тактична медицина», а також виконали практичне завдання з домедичної допомоги. Вправлялися у неповному розбиранні та збиранні автоматичної зброї (АК-74)», навчалися «Мінно-вибуховій справі» й гасінні умовної пожежі та вивчали обладнання поліцейського автомобіля.

Після змагань рої взяли участь у вишколах «Саперна підготовка/мінна безпека» й демонстрації аварійно-рятувального обладнання пожежного автомобіля.

Рої змагались на славу! Діти довели усім присутнім, а головне самі собі, що вони справжні нащадки славних запорожців! Усі рої отримали масу задоволення, дипломи й подарунки (каримати, патріотичні футболки, тактичні ліхтарі й добові сухі пайки за стандартами НАТО), а на завершення скуштувати страви із польової кухні.

🏆РЕЗУЛЬТАТИ:

Серед молодшої вікової групи:

🥈II місце здобув Рій «Євпаторія» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості «Апельсин Плюс». Вони ж отримали нагороди за перше командне місце у конкурсах Відун, Книга Звитяг.

🥇І місце виборов Рій КОЗАЧАТА ОЗО «Софіївсько-Борщагівський ліцей». Вони ж отримали нагороди за перше командне місце у конкурсах патріотичної пісні, “Впоряд”, Фізична підготовка – спортивна смуга перешкод.

У середній віковій групі:

🥉III місце посів Рій Ліцеїст КЗЗСО «Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка». Вони ж отримали нагороди за перше командне місце у конкурсі «Відун».

🥈ІІ місце здобув Рій «Нащадки незламних козаків». Також отримали нагороди за перше командне місце у конкурсі «Метання гранати» «збирання та розбирання автоматичної зброї

🥇І місце виборов Рій «Нащадки Да Вінчі» КЗЗСО «Ліцей Петропавлівський»

У старшій віковій групі здобув перемогу🥇Рій «Незламні козаки» Софіївсько-Борщагівського ліцею та отримав дипломи за усі конкурси та змагання.

Подяки від сільського голови за відмінну підготовку дітей отримали керівники роїв: Ольга Золотоверх, Віталій Микуляк, Руслан Бонусь, Сергій Вікарчук. Також, у подарунок вони отримали аптечки й засоби індивідуального захисту, інструментарій для навчань з тактичної медицини та долікарської допомоги.

Бажаємо нашим переможцям гідно представити Борщагівську територіальну громаду на районному етапі Гри!

Наше життя, надія на світле майбутнє наших дітей – це заслуга Сил Безпеки й Оборони України. Низький уклін українцям та усім громадянам світу, які допомагають, рятують та боронять нашу рідну землю! Слава Україні!