Новини Важливо!Новини Суспільні

Фахівцям сфери управління багатоквартирними будинками!

Громадська спілка «Асоціація управителів житла» спільно з ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» та за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України організовує проведення Всеукраїнського форуму управителів багатоквартирними будинками на тему: «Від стійкості до відбудови: діяльність управителів під час війни», який відбудеться 11-12 вересня 2025 року у місті Одеса.
Громадська спілка «Асоціація управителів житла» до участі у Форумі запрошує представників голів правлінь ОСББ у сфері управління житловим фондом.
Захід стане платформою для професійної дискусії щодо ключових викликів та перспектив сфери управління житловим фондом, зокрема:
• законодавчих змін у період воєнного стану;
• удосконалення механізмів взаємодії учасників ринку управління;
• ролі управителів у процесі відновлення пошкодженого житла;
• імплементації європейських норм у національну практику;
• досвіду роботи управителів в умовах надзвичайних ситуацій.
До участі запрошуються:
• представники місцевих державних адміністрацій;
• органів місцевого самоврядування;
• керівники та співробітники управлінських компаній і підприємств, ФОПи – управителі багатоквартирними будинками;
• голови правлінь ОСББ та ЖБК;
• керівники Асоціацій ОСББ та ресурсних центрів;
• профільні фахівці сфери управління житловим фондом.
У програмі передбачено п’ять тематичних панелей за участі представників органів державної влади, галузевих експертів та громадськості, обмін практиками, а також вручення сертифікатів учасникам.
Контактна особа: Юлія Назаренко — тел. (066) 542-97-71.