Новини Важливо!Новини Суспільні

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у Великодні та поминальні дні!

Бучанське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області звертає увагу жителів територіальних громад Бучанського району на дотриманні правил пожежної безпеки напередодні Великодня, працюючи на присадибних ділянках, а особливо під час прибирань у поминальні дні на кладовищах.

 

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності передбачено адміністративну відповідальність, а за спричинення тяжких наслідків – і кримінальну.

За спалювання рослинності або її залишків, опалого листя, інших відходів передбачена адміністративна відповідальність за статтею 77-1 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти (3060 грн) до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6120 грн) і на посадових осіб – від дев’ятисот (15300 грн) до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (21420 грн).

 

Отже, не спалюйте пластикові квіти, пляшки, сміття та суху траву поблизу чи на територіях кладовищ, не розпалюйте багать у зелених зонах, на відкритих територіях. Такі дії можуть призвести до пожеж, особливо у посушливу, вітряну погоду. Бережіть навколишнє середовище, будьте уважні до всього оточуючого!