Новини Важливо!Новини Суспільні

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ПОДАРУНКИ ОТРИМАЛИ ДІТКИ З ОБЛАСНИХ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ

Благодійний фонд “БЛАГІ СПРАВИ БЕЗ МЕЖ” постійно допомагає багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, вагітним та жінкам, які потрапили у складні життєві обставини.
Напередодні Дня Святого Миколая представники благодійного фонду завезли подарункові набори й продукти вихованцям обласних дитячих будинків «Чебурашка» у Рокитному та «Надія» у Сквирі, де перебувають також діти з Борщагівської громади.
За підтримку БФ “Благі справи без меж” дякує небайдужим, яких стає все більше.

Зокрема БФ висловлює вдячність Борщагівському сільському голові Олесю Кудрику, його заступнику Олександру Головку, секретарю ради Олександру Медвідь, депутатам сільської ради Світлані Шумигай, Руслану Дудці, Олександру Демочко, Ігорю Підкіпному, Павлу Пальчевському, Ірині Тарасовій, члену виконкому Віталію Бузівському, Дмитру Кошубі, Любові Власюк, Григорію та іншим, за те, що допомогли влаштувати дітям смачний стіл та забезпечили чудовими подарунками.

Діти отримали море задоволення та позитивних емоцій! Хочеться з усіма поділитись їх радістю і передати тепло їх обіймів, вони неймовірні!