Новини Важливо!Новини Суспільні

Делегація Борщагівської громади взяла участь в обласних заходах до Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці

8 жовтня 2021 року відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні «Козацька Покрова», в межах відзначення обласних урочистих заходів з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.
Заходи проведено на території КЗ КОР «Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» у с. Нові Петрівці, Вишгородського району.
Борщагівську територіальну громаду на святковій сцені представляли ансамбль української народної та авторської пісні “Перлина Петропавлівки” (керівник колективу – Тетяна Тимощук-Фіалковська) та ансамблева група народного аматорського хору “Барви” Центру культури і дозвілля Борщагівської сільської ради (керівник колективу – Віталій Бондаренко)
Також до делегації від Борщагівської громади увійшли учасники АТО/ООС, працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту та Центру культури і дозвілля сільської ради