Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Де отримати інформацію про вакансії центрів зайнятості?

Вакансії, які подають роботодавці до служби зайнятості, можна отримати у тому центрі зайнятості, в якому ви зареєстровані, переглянути на сайті Київської обласної служби зайнятості за посиланням (https://kir.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy) або на телеграм-каналі “Робота зараз: Державна служба зайнятості (https://t.me/worknowdcz)”

Зареєструйтесь в особистому кабінеті, щоб бачити інформацію щодо пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю.

Для цього потрібно зайти на наш сайт (https://kir.dcz.gov.ua/) та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет (https://kir.dcz.gov.ua/cabinet)»

Уважно прочитати інструкцію (https://cutt.ly/yt99nm6)та послідовно виконати дії, які в ній прописані

Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис. Це лише перший етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних, які мають відображатися в кабінеті.

Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться розділи:

📌 «Взаємодія зі службою зайнятості»
📌 «Інформація для пошуку роботи»
📌 «Відвідування ЦЗ, отримані послуги»
📌 «Семінари та масові заходи»
📌 «Нарахування та виплати»
📌 «Направлення на працевлаштування»
📌 «Профнавчання»

Наразі статус безробітного надається без вимоги до наявності відповідної роботи. Виплата допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації як безробітного в службі зайнятості. Безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості в районах проведення бойових дій або на тимчасово непідконтрольній території та звернулися до центрів зайнятості інших районів, нарахування виплати допомоги по безробіттю продовжується з урахуванням даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру та Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості.