Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Сьогодні в Україні відзначається День знань! Зі святом всіх привітав Борщагівський сільський голова – Олесь Кудрик!

Традиційно День знань ми святкуємо 1 вересня. Цьогоріч ми відзначаємо його інакше, без масових заходів та урочистих подій, бо воєнний стан вніс свої корективи.

Після 24 лютого 2022 року змінилося наше життя, змінилася країна, самі українці та їх пріоритети. Діти подорослішали, вони інакше дивляться на світ, малюють війну і перемогу, пишуть вірші та найбільше прагнуть миру.

Зараз найважливіше для батьків, вчителів і вихователів – зберегти життя і здоров’я дітей, вміти правильно пояснити, підтримати, заспокоїти, навчити поводитися у надзвичайних ситуаціях, оперативно й згуртовано діяти у разі небезпеки. При цьому, надзвичайно важливо зберегти стабільну психіку дитини, постійне спілкування та любов допоможе в цьому.

Зі своєї сторони сільська рада зробила усе можливе, щоб забезпечити дошкільнятам та школярам гідні умови й безпеку під час навчання у комунальних закладах освіти. Відповідні рекомендації щодо безпеки отримали й приватні заклади. Усі школи й садочки Борщагівської громади готові навчати дітей як офлайн, так і в онлайн форматі.

Наші діти, попри всі перешкоди, здобудуть гідну освіту, отримають якісні знання, та будуть достойними, успішними й щасливими людьми у вільній, квітучій, європейській Україні!

Віримо в ЗСУ, віримо в Український народ, молимося за мир і перемогу!

Сільський голова Олесь КУДРИК