Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

БОРЩАГІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА ВІДСВЯТКУВАЛА ВИПУСКНИЙ

Учора відбулася урочиста подія – перший випуск Борщагівської мистецької школи. Раніше це була філія спочатку Петрівської, а згодом Святопетрівської дитячої школи мистецтв. Загалом заклад налічує 450 учнів. Хтось з дітей випускається не вперше (закінчили інший клас), хтось ще залишається у мистецькій школі вчитись на іншій спеціальності. Діти займаються у приміщенні Софіївсько-Борщагівського НВК та 5 класів (50 учнів) у Петропавлівсько-Борщагівській ЗОШ.

Наразі школа навчає по 18 спеціальностям. Варто зазначити, що серед викладачів є такі, що самі закінчили цю мистецьку школу, продовжили навчання і повернулись вже в ролі вчителів.

На заході присутні змогли насолодитися народним танком випускниць класу хореографії – учасниць, знаного не тільки в Україні, а й за її межами, Зразкового хореографічного колективу “Барвінок”. В унікальному класі композиції (композиторського мистецтва) також випуск відбувся вперше. До речі, такого напряму навчання всього два у Київській області. Серед випускників цього року також вихованці інструментальних класів, класів образотворчого та театрального мистецтва.

Зі святом випускників та викладачів привітав перший заступник Борщагівського сільського голови Олександр Головко. Він вручив від імені сільського голови Олеся Кудрика Почесну грамоту викладацькому та учнівському колективу Зразкового ансамблю народного танцю «БАРВІНОК» (керівники: Дольчук В.В., Дольчук О.І.) КЗПО СК «Борщагівська мистецька школа» за високу майстерність, популяризацію хореографічного мистецтва, вагомий внесок у виховання молодого покоління, активну творчу діяльність, багаторазові перемоги у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, гідне представлення Борщагівської громади на теренах Україні та в Європі.

На заходах також були присутні: завідувач сектору культури Відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Ольга Бурлика, батьки випускників, запрошені.

Дякуємо вам за те, що духовно збагачуєте нашу молодь! Ваша справа гідна наслідування!