Новини Суспільні

Борщагівська мистецька школа підкорює світ: перемоги, талант та літнє натхнення юних борщагівців

Участь в XI Міжнародному фестивалі-конкурсі «Світ, Мистецтво й Море» стала яскравим стартом справжнього літа для вихованців Борщагівської мистецької школи. Цей захоплюючий фестиваль-конкурс пройшов у прекрасному місті Варна, Болгарія, де наші талановиті молоді артисти змагалися з представниками багатьох країн і міст. А результати, які вони привезли додому, перевершили всі очікування.

Ансамбль народного танцю «Барвінок» вражає своєю харизмою, і це принесло їм заслужене І місце на фестивалі. Вітаємо талановитих керівників Олену Дольчук та Володимира Дольчука, які допомагають молодим танцюристам розкривати свій потенціал.

А вокальний ансамбль «Карамельки» був справжнім відкриттям фестивалю. Надзвичайна музична гармонія і вражаючі вокальні виступи допомогли ансамблю здобути І місце. Слова подяки керівниці ансамблю, Олені Мокряковій, за її натхнення та наполегливу роботу із цими талановитими молодими співаками.

В індивідуальному заліку наші талановиті діти мистецької школи зайняли 6 перших місць та 2 других місця. Це неймовірні досягнення, які свідчать про безмежний потенціал наших юних артистів і їхню музичну обдарованість.

Чотири золотих медалей принесла до загальних нагород Мистецької школи номінація “Образотворче мистецтво” під керівництвом безмежно талановитої Наталії Єрьоміної.

Перемогу та неймовірні результати наших вихованців Борщагівської мистецької школи слід визнати не лише, як їхні особисті досягнення, але і як визнання таланту і праці всієї громади. Ми пишаємося кожним учасником, кожним керівником, які спільно створили незабутній та магічний виступ на фестивалі в Болгарії.