Новини Суспільні

Відбулась виїзна робоча зустріч з питань обговорення проекту облаштування Парку-пам’ятки «Зелена Брама»

28 вересня відбулась виїзна робоча зустріч з питань обговорення проекту облаштування Парку-пам’ятки «Зелена Брама», що в Софіївській Борщагівці.

Парк створено згідно з рішенням Київської ОДА від 22.06.2020 №878-35-VII «Про оголошення нововиявлених територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Київської області», та надано статус Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Проект облаштування території Парку-пам’ятки «Зелена Брама» виконує ТОВ «Центр екологічної освіти та інформації», на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

У зустрічі взяли участь депутати Борщагівської сільської ради Павло Пальчевський, Руслан Дудка, Олександр Демочко, староста села Софіївська Борщагівка Вадим Костенко, еколог ТОВ «Центр екологічної освіти та інформації» Юлія Свистунова, голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Тимочко, головний лісничий ДП «Київський лісгосп» Петро Лось, представники громади.

На зустрічі обговорили та вирішили низку питань, що безпосередньо стосуються екології парку, інфраструктури, зонування території, збереження заповідних зон та перспективного розвитку території Парку.

Депутатами були розроблені та надані пропозиції та зауваження до Проекту, висловлено побажання щодо раціонального використання території, надані відповіді представникам громади.