Новини Важливо!Новини Суспільні

21 березня 2024 року відбулося засідання 17-ї чергової сесії Борщагівської сільської ради VIII скликання

На порядок денний було винесено 120 питань, що стосуються сфер освіти, культури, спорту, житлово-комунального господарства, безпеки та охорони публічного порядку, заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, соціального захисту громадян, матеріальної допомоги військовим і жителям громади малозахищених категорій, а також ряд земельних і архітектурних питань.

❗️З важливого: на сесії депутати прийняли рішення:

🔹Про надання субвенції з сільського бюджету військовим частинам А 0693; А 4355; А 4638; А 4118; А 2860; А 4799; А 3057 та на співфінансування Обласної цільової програми оперативного та сталого забезпечення формувань, що забезпечують обороноздатність держави на території Київської області на 2023-2025 роки, на загальну суму майже 34 млн грн.

🔹Про надання матеріальної допомоги жителям Борщагівської сільської територіальної громади. Допомогу, за їх заявами, отримають понад 500 осіб пільгових категорій (серед них онко хворі, ветерани, багатодітні, ВПО та ін.) на загальну суму близько 2,5 млн грн.

🔹По 50 тис. грн одноразової матеріальної допомоги з сільського бюджету отримали 11 захисників і захисниць – жителів Борщагівської територіальної громади, які пішли боронити Україну в лавах ЗСУ з 1 січня 2024 року.

🔹По 100 тис. грн на встановлення пам’ятника отримали 7 родин загиблих Захисників – жителів громади.

🔹Про затвердження рішення конкурсної комісії з визначення громадських об’єднань (організацій) фізкультурно-спортивної спрямованості, яким надається фінансова підтримка з місцевого бюджету Борщагівської сільської ради на 2024 рік. Допомогу згідно з рішенням отримають 2 громадських організацій, які представляють футбол і футзал для дітей і дорослих. ГО СК «Софія і КА» отримають 315 тис. грн на спортивну форму, м’ячі, інвентар, медикаменти, та внески за участь у змаганнях. ГО СК «Чайка» отримають 3,5 млн грн на матеріальну винагороду тренерам, внески за участь дитячих і дорослих команд у змаганнях та оплату суддівства.

🔹Про викуп нежитлових приміщень для забезпечення найпростішим укриттям КЗ «Софіївсько-Борщагівський ЗДО «Совенятко» загальною площею 334,1 кв.м у комунальну власність Борщагівської сільської територіальної громади.

🔹Про внесення змін в до переліку адміністративних послуг, які надаються через Управління «Центр надання адміністративних послуг» Борщагівської сільської ради.

🔹Також, затверджено річний Звіт про виконання бюджету Борщагівської сільської територіальної громади за 2023 рік.

🔹Затверджено порядок організації проведення громадського обговорення.

Працюємо далі заради людей!
Слава Україні! Слава ЗСУ!