Новини Суспільні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

У цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Десять років тому Майдан Незалежності об’єднав десятки тисяч українців з усіх областей, які змінили перебіг історії нашої держави. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, захищати свою волю, свободу і незалежність.
Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинули та отримали смертельні поранення 48 людей. Проте, це був лише початок багаторічної боротьби за свій вибір. Кровопролитна війна триває вже 10 років. Два роки минуло від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Наші хлопці й дівчата продовжують відважно боронити свою землю ціною власного життя і здоров’я.
Усі, хто в тилу сьогодні, повинні робити все можливе, щоб підтримувати військових та їх родини, зміцнювати обороноздатність держави, працювати і сплачувати податки, непохитно вірити у Перемогу України, її відбудову і процвітання.
Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті й навічно залишаються Небесними Захисниками України!
Залишаймося гідними своїх Героїв!
Слава Україні!🇺🇦
Героям Слава!🇺🇦