Новини Важливо!Новини Суспільні

10 липня 2025 року в Римі (Італійська Республіка) розпочала роботу Міжнародна конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference URC2025!

У заході беруть участь громади Київської області, які представлять власні проєкти з комплексного відновлення. Протягом конференції муніципалітети мають змогу отримати консультаційну допомогу експертів Асоціації міст України для забезпечення максимальної результативності своєї участі.

У конференції беруть участь громади з Київщини:

Бучанська міська рада

Бородянська селищна рада

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

Васильківська міська рада

Баришівська селищна рада

Обухівська міська рада – офіційна сторінка

Броварська міська рада

Боярська міська рада

Фастівська Міська Рада

Славутицька міська рада

Громади-члени Асоціація міст України, які запропонували свої проєкти, будуть представлені на URC2025 Асоціацією міст України.

Також свої проєкти від Київщини запропонували:

Іванківська селищна рада

Медвинська Територіальна Громада

иронівська міська рада

Петрівська Громада

Таращанська громада

Великодимерська Територіальна Громада

Вишгородська міська рада

Вишнева міська громада

URC2025 є продовженням політичної серії високого рівня, спрямованої на швидке відновлення та довгострокову реконструкцію України в умовах збройної агресії з боку РФ. У конференції беруть участь уряди, міжнародні організації, фінансові інституції, представники бізнесу, регіональні та місцеві органи влади, громадськість. Особливу увагу буде приділено реформам, стабільності, стійкості, безпеці та інтеграції України в європейське співтовариство.

Захід передбачає реалізацію принципів Лугано — всеохоплюючого підходу до відбудови — та виокремлює чотири ключові напрями:

–          бізнесовий — проєкти URC2025 враховиватимуть занепокоєння приватного сектору щодо безпеки, фінансування і страхування, надмірного регулювання та ринку праці та ін.;

–          людський — значна увага буде приділена питанням реінтеграції ВПО, біженців і ветеранів у цивільне життя, а також налагодженню співпраці між зацікавленими сторонами, громадянським суспільством і українською діаспорою;

–          місцевий і регіональний — конференція акцентує роль місцевого самоврядування та обласних державних адміністрацій у відновленні, забезпеченні доступу до фінансування та розвитку спроможностей;

–          вимір ЄС — робота над поглибленням європейської інтеграції, узгодженням політик і інституцій України з європейськими стандартами та забезпеченням довгострокового економічного і соціального прогресу.