Новина ДняНовини Важливо!

ЗАПРОВАДЖЕНО ПОСИЛЕНІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ ДО БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

У зв’язку із запровадженням на території Київської області посилених карантинних обмежень, відповідно до розпорядження Борщагівського сільського голови від 19.03.2021 № 50 “Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Борщагівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
з 21 березня 2021 року по 9 квітня 2021 року (включно):

Обмежено доступ до адміністративних будівель Борщагівської сільської ради, крім працівників установи.  У виключних випадках просимо приходити тільки в прийомні дні та години, вдягати маску, користуватися іншими засобами протиепідемічного захисту.

Ваші листи, заяви, звернення, клопотання просимо направляти поштою за адресою: 08129 Київська область Бучанський район с. Петропавлівська Борщагівка вул. Ярослава Мудрого 1 -А, або засобами електронного зв’язку на електронну адресу сільської ради: pbrada@ukr.net

Для консультацій в оформленні заяв на одержання пільг, субсидій, соціальної допомоги тощо звертайтесь за телефоном 068-312-18-85 в робочий час.

Сподіваємося на ваше розуміння.
Зичимо всім здоров’я!