Новини Важливо!

З Різдвом Христовим привітали наших Захисників і Захисниць на сході України!

З Різдвом Христовим привітали наших Захисників і Захисниць на сході України!

Для цієї важливої справи об’єдналися представники трьох громад – Борщагівської, Білогородської та Вишневої. За ініціативи сільського голови Олеся Кудрика від Борщагівської громади до наших воїнів їздив передати гостинці секретар ради Медвідь Олександр.

Першочерговим завданням було доставлення придбаного для наших Воїнів авто, а також анти-FPV «купол», що захищає від ворожих дронів.

Екіпаж з трьох завантажених бусів з продуктами й різними смаколиками у ніч перед вихідними прямував по маршруту: Лиман, Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Курахове, Покровськ.

Понад 30 підрозділів змогли направити посильних, отримати передачі. Кожному підрозділу додатково вручили набори: хімічні грілки, вологі серветки, засоби гігієни, смаколики й коробку з Різдвяною вечерею – кутею і традиційною святковою випічкою. Декілька посилок було передано особисто від сім’ї в руки Захисникам.

Віримо, що гостинці від волонтерів, рідних та близьких, наше тепло і турбота, додають наснаги визволяти нашу землю, а святкова кутя і домашнє тепло нагадають, що їх чекають вдома з вірою і любов’ю і безмежною вдячністю.

Дякуємо усім працівникам сільради та жителям Борщагівської громади, які сприяли поїздці та долучилися до збору необхідних речей!

Дякуємо ЗСУ за можливість святкувати Різдво у вільній Україні! Хай Господь благословить кожного Захисника і Захисницю, збереже від бід!

Христос народився! Славімо Його!