Новина ДняНовини Важливо!

Урочисте святкування з нагоди 3-ї річниці початку роботи КЗ ДЮСШ «Борщагівець» відбулося у Борщагівській громаді!

Учасники заходу змогли поринути у світ спорту, насолодилися показовими виступами і дружніми змаганнями вихованців ДЮСШ з біатлону, гандболу, боротьби самбо, дзюдо, футболу, баскетболу, джиу-джитсу й волейболу. Приємні бонуси – сонячна погода й солодка вата для усіх охочих.

Директор ДЮСШ «Борщагівець» Ігор Підкіпний привітав вихованців та їх батьків, тренерів та наставників зі святом. Він подякував голові Борщагівської громади Олесю Кудрику, депутатському корпусу, команді сільської ради за підтримку у створенні та фінансуванні ДЮСШ. Подякував тренерському складу «Борщагівця» за виховання здорового покоління майбутніх спортсменів, а також керівникам і колективам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, на базі яких проходять тренування, за взаємодію і сприяння роботі закладу. Особливу вдячність він висловив нашим захисникам і захисницям ЗСУ за можливість на вільній землі продовжувати працювати та виховувати молоде покоління переможців.

Відбулося також нагородження тренерського складу та дітей почесними відзнаками.

Гостями заходу стали: Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, його заступник Роман Гах, голова Бучанської РВА Данило Мавлянов, Денис Денисюк, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир, директор Софіївсько-Борщагівського ліцею Оксана Пушенко, Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник та інші.

Подарунками від почесних гостей – Олеся Кудрика, Данила Мавлянова, Андрія Мельника й Відділення НОК України в Київській області відзначені всі відділення спортивної школи. Діти отримали тренувальні гвинтівки та мішені для біатлону; набори баскетбольних і волейбольних м’ячів; спортивну форму для гандболістів, футболістів, різноманітний інвентар та багато іншого. Призери чемпіонату Європи з джиу-джитсу Марія Суська, Даніїл Стрєльцов та Людмила Цалай отримали професійне кімоно для участі у змаганнях найвищого рівня. Окремо спеціальною тренувальною формою привітали біатлоністок – призерок Чемпіонату України та Київської області Вікторію Задорожну і Надію Пономаренко.

У 2021 році заклад починав роботу лише з двома спортивними відділеннями, на сьогодні їх вже вісім і є перспективи відкриття нових. 17 професійних тренерів-викладачів «Борщагівця» тренують наразі понад 450 вихованців. За час роботи закладу понад спортивних 100 розрядів присвоєно нашим юним спортсменам.

Вдячні ЗСУ за можливість проводити такі заходи для дітей, навчати й тренувати їх! Нехай ніщо не заважає молоді займатися спортом заради здоров’я, задоволення і досягнення успіхів! Мирного нам усім неба та якнайшвидшої перемоги Україні!