Новини Важливо!

ШАНУЙМО СЛОВО КОБЗАРЯ: у громаді відбувся захід присвячений 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в Софіївській Борщагівці поклали: заступник Борщагівського сільського голови Роман Гах, працівники управлінь та відділів сільської ради, ЦКіД, Борщагівської МШ, учні та директор Софіївсько-Борщагівського ліцею, ЗДО “Золотий колосок”, а також Тетяна Петровська – голова Софіївсько-Борщагівського первинного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України.

Тарас Шевченко – геній, мислитель, пророк. Він звеличив Україну, звеличив весь український народ у своїх віршах і думах. Багато віршів стали народними піснями.

🎶 Одна з таких пісень «По діброві вітер виє» прозвучала сьогодні у виконанні Народного аматорського колективу «Чураївна», який вже багато років очолює Заслужений працівник культури України Ірина Якубовська.

Сьогодні, як і багато років тому Україна виборює свою волю і незалежність. Незламний український народ стоїть на варті суверенності нашої держави ціною власного життя. Дякуємо усім воїнам, які боронять нашу державу, відстоюють її цілісність, недоторканість, гідність і наше майбутнє.

🕯Пам’ять воїнів, які віддали свої життя за Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

На завершення заходу вихованці Театру естради та масових видовищ “Академія добра” Борщагівської мистецької школи підтримали Всеукраїнську акцію «Борітеся – поборете» й записали на асфальті цитати та рядки із віршів Великого поета.