Новина ДняНовини Важливо!

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Відповідно рішення Борщагівської сільської ради «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації – Детальний план території під розміщення об’єктів виробничого призначення в межах кварталу вулиць Білоцерківська та Макарівська в селі Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області» № 48-15-VIII від 05.10.2023 року, розробляється детальний план території під розміщення об’єктів виробничого призначення в межах кварталу вулиць Білоцерківська та Макарівська в селі Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

      Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  можна в приміщенні Борщагівської сільської ради за адресою: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на офіційній сторінці Борщагівської сільської ради в мережі Інтернет: https://brada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на e-mail: pbrada@ukr.net протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 18.06.2024 р. по 28.06.2024 року).

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – Борщагівська сільська рада.

Заява.pdf