Новина ДняНовини Важливо!

Мрії без меж – тренінгова програма для ветеранів

ГО «Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб» оголошує набір учасників до безкоштовної навчальної програми «Мрії без меж».

До участі запрошуються 28 ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родин. У виняткових випадках до участі у проєкті можуть допускатись представники інших категорій.

Проєкт втілюється у життя за підтримки Українського Ветеранського Фонду та ІСАР «Єднання» у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державною агенцією промоції культури України і ГО «Український центр розвитку культур «Єднання».

Проєкт дозволить разом стати тією силою, яка згуртує учасників, розкриє їхній потенціал та створить належні умови для підвищення конкурентоспроможності й популяризації ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках.

Навчальна програма спрямована на посилення ролі ветеранів з інвалідністю в українському суспільстві, їх підтримку у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

#МріїБезМеж – безкоштовна навчальна програма для ветеранів, які бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір розвивати кар’єру, змінити місце роботи тощо.

Ця тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, вдосконалити навички у сфері бізнесового маркетингу, брендингу, інноваційній діяльності тощо.

Відбір учасників відбуватиметься на основі заявки  – до 12 червня включно.