Новина ДняНовини Важливо!

Азартні ігри – це лише розвага!

З метою запобігання ігровій залежності та формування культури відповідального ставлення до азартних ігор, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила E-брошуру на тему: «Азартні ігри – це лише розвага».

Основними завданнями створеної Е-брошури є мінімізація негативних наслідків від участі в азартних іграх та донесення меседжу, що «азартні ігри – це розвага». Адже, залежність від азартних ігор має серйозні наслідки, такі як програш великих сум грошей, зростання боргів, депресія, тривога, роздратованість, втрата соціальних зв’язків, довіри у стосунках з рідними, недостатня фізична активність та постійне навантаження нервової системи призводить до зниження імунітету, погіршення стану здоров’я.

Для отримання інформації щодо медичної допомоги стосовно ігрової залежності необхідно звернутися до будь-якого закладу охорони здоров’я за місцем фактичного проживання. Увесь перелік закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги особам з ігровою залежністю, можна знайти на сайті Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей у розділі «Ігрова залежність».

Для отримання безоплатної правничої допомоги необхідно звернутися за єдиним номером контакт- центру системи безоплатної правничої допомоги ☎️ 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або безпосередньо до найближчого бюро правничої допомоги.

📌Переглянути брошуру