Новина ДняНовини Важливо!

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця🇺🇦

Він був заснований у 2017 році Верховною Радою України та присвячений подвигу українських добровольців, які захищають суверенітет та незалежність України з 2014 року.

Саме тоді, навесні, 500 добровольців самооборони Майдану сформували перший добровольчий батальйон, який протистояв “русской весне” – військовій агресії російських окупантів на Сході країни. А згодом добровольчі батальйони посилили національні воєнізовані структури, ставши їхньою частиною.

У 2022 році, на восьмому році війни, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, десятки тисяч українських добровольців висловили бажання захищати свою Батьківщину, свої міста, села та сім’ї. Саме вони стали основою батальйонів територіальної оборони ЗСУ, які сьогодні продовжують протистояти ворогові на фронті.

Дякуємо членам добровольчого формування Борщагівської сільської територіальної громади, які у найтяжчі дні стали на захист рідних сіл, проявили відвагу та мужність під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Світла пам’ять усім, хто не повернувся додому з поля бою. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті Героями.

Велика подяка всім українським добровольцям за свідомий вибір та самовідданість. Віримо у Перемогу! Все буде Україна!

Слава Україні
Героям слава!