ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

20.08.2021

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Комунальне підприємство «Борщагівка» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Перегляд тарифів у сфері теплопостачання пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів, (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається).

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2021-2022 років для споживачів  на території села Петропавлівська Борщагівка вулиця Шкільна становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення (1 група споживачів) – 2289,61 грн/Гкал  з ПДВ, вартість 1 кв. м опалювальної площі в опалювальний період  (1 група споживачів) – вартість 1кв.м. (з урахуванням ПДВ) – 45,79 грн.
  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (не житлові приміщення) , (2 група споживачів) –   2381,36  грн/Гкал  з ПДВ,вартість 1 кв. м опалювальної площі в опалювальний період  (2 група споживачів) – вартість 1кв.м. (з урахуванням ПДВ) – 47,63 грн.
  • тариф на теплову енергію для потреб інших організацій, ( крім 1-2 групи споживачів) –   2380,52  грн/Гкал  з ПДВ, вартість 1 кв. м опалювальної площі в опалювальний період  (крім 1-2 групи споживачів) – вартість 1кв.м. (з урахуванням ПДВ) – 47,61 грн.

Востаннє тарифи на теплопостачання переглядалися в листопаді 2018 року, встановлені рішенням Петропавлівсько Борщагівської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області №263 від 28 листопада 2018 року «Про погодження відкоригованих тарифів КП «Борщагівка» на послуги з централізованого теплопостачання за адресою: с. Петропавлівська Борщагівка, КИєво – Святошинського району, Київської області, вул.. Шкільна.»

Комунальним підприємством «Борщагівка» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

В умовах постійного зростання складових тарифів – мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, зміни ціни газу та електричної енергії,  виникає необхідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.

Ціна природного газу за умовами Договору постачання природного газу з Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» визначається  в період з 01.06.2021року до 31 05.2022року за 1000 куб. м газу без ПДВ – 6183,33грн, крім того податок на додану вартість за ставкою 20%, крім того тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи-124,16 грн. без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,10 умовних одиниць,всього з коефіцієнтом -136,58 грн., крім того ПДВ 20%-27,31грн, всього з ПДВ -163,89грн. за 1000 куб. м . Розподіл природного газу  «Київоблгаз»  , за 1000 куб. м -1450 грн, без ПДВ, крім того ПДВ -290,00грн, всього розподіл -1740,0грн, Всього  ціна природного газу за 1000 куб. м становить – 7769,910 грн без ПДВ, крім того ПДВ -1553,982грн. Всього -9323,892 грн за 1000куб.м.                                             

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті  Борщагівської сільської ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

КП «Борщагівка» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна, 19

тел. 096-472-39-38

Електронна пошта: borshagovka_kp@ ukr.net