ДЕНЬ ЄДНАННЯ ВІДЗНАЧИЛИ В БОРЩАГІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

У той час, як західні ЗМІ активно обговорюють загрозу можливого російського «нападу», чинять серйозний інформаційний тиск, спричинюючи панічні настрої і тривогу наших громадян, ми всі єднаємося заради миру.
Сьогодні, 16 лютого, згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022 ми відзначаємо ДЕНЬ ЄДНАННЯ. Це свято спрямоване на зміцнення стійкості суспільства в умовах зростання гібридних загроз, а також інформаційно-пропагандистського й морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

О 10:00 під виконання Державного Гімну представники Борщагівської сільської ради, спільно з учасниками АТО, депутатами й представниками громади, урочисто підняли державний прапор України біля адміністративної будівлі сільської ради. Також державні прапори були підняті біля будівель, установ, закладів, організацій громади.

У своїй промові Борщагівський сільський голова Олесь КУДРИК наголосив: «Українці – сильна нація розумних людей. Ми живемо і працюємо на своїй землі заради добробуту наших громадян, їх миру і спокою. Ми й надалі будемо захищати й оберігати свої села, свої родини, свою державу. Не піддаваймося на інформаційні атаки й не дамо дестабілізувати внутрішню ситуацію на території нашої країни! Будьмо разом, будьмо згуртованими, бо наша сила у єдності!»

Патріотичні заходи відбулися сьогодні в усіх закладах культури, школах, садочках та закладах позашкільної освіти громади. Зокрема, 6-метровий синьо-жовтий прапор прикрасив будівлю Софіївсько-Борщагівського ліцею.
Дуже зворушливим стало виконання гімну України учнями молодших класів Петропавлівського ліцею.