Голова  Борщагівської територіальної громади

  Кудрик  Олесь Тимофійович









Графік прийому:
понеділок, середа
9:00 – 13:00
Відділ звернень:
 +38(044) 334 60 36
pbrada@ukr.net
Адреса:
 Київська обл.,
 Бучанський р-н,
 с. Петропавлівська Борщагівка,
 вул. Ярослава Мудрого, 1-А, індекс: 08129.
  
  
ЗАСТУПНИКИ
  • Діяльність ради
  • Землекористування
  • ЖКГ та екологія
  • Секретар ради
  • Секретар виконкому
  • Староста

Перший заступник сільського голови з забезпечення діяльності ради

 Головко Олександр Якович
  • Дні прийому: Понеділок,  Середа
  • Час прийому: 9:00 - 13:00
  • Тел.: +38 (044) 334 60 36

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади по напрямку землекористування та архітектури

 Гусєв Роман   Миколайович
  • Дні прийому: Понеділок,  Середа
  • Час прийому: 9:00 - 13:00
  • Тел.:  +38 (044) 334 60 36

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади по напрямку житлово-комунального господарства та екології

 Коркін Павло   Володимирович
  • Дні прийому: Понеділок,  Середа
  • Час прийому: 9:00 - 13:00
  • Тел.:  +38 (044) 334 60 36

Секретар ради

 Медвідь Олександр   Вікторович
  • Дні прийому: Понеділок,  Середа
  • Час прийому: 9:00 - 13:00
  • Тел.:  +38 (044) 334 60 36

      

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету  

 Нечит Марія Валеріївна
  • Дні прийому: Понеділок,  Середа
  • Час прийому: 9:00 - 13:00
  • Тел.:  +38 (044) 334 60 36

Староста с. Софіївська Борщагівка

Костенко Вадим Петрович
  • Дні прийому: Понеділок,  Середа, П’ятниця.
  • Час прийому: 9:00 - 13:00
  • Тел.: 
ДЕПУТАТИ

Постійна комісія з питань регламенту та депутатської етики.

  • Голова комісії Костенко Вадим Петрович
  • Заступник голови комісії Терпелюк Артур Леонідович
  • Секретар комісії Гах Роман Володимирович
  • Мартинюк Людмила Володимирівна.

 Постійна комісія з питань бюджету та капітального будівництва.

  • Голова комісії Пальчевський Павло Леонідович
  • Заступник голови комісії Гусятинський Дмитро Миколайович
  • Секретар комісії Попова Анна Ігорівна
  • Горб Олена Вікторівна
  • Талько Леся Павлівна
  • Демочко Олександр Іванович
  • Дудка Руслан Петрович

Постійна комісія з питань земельних відносин.

  • Голова комісії Тарасова Ірина Володимирівна
  • Заступник голови комісії Левченко Олександр Іванович
  • Секретар комісії Швидкий Олександр Васильович
  • Байда Олександр Григорович
  • Івасюк Ігор Миколайович
  • Коркіна Анна Володимирівна
  • Кравчук Микола Володимирович

Постійна комісія з питань архітектури та містобудування.

  • Голова комісії Підкіпний Ігор Миколайович
  • Заступник голови комісії Головко Олександр Якович
  • Секретар комісії Волохова Ольга Василівна
  • Мазур Роман Валентинович
  • Унжин Володимир Вікторович

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства.

  • Голова комісії Федоренко Андрій Миколайович
  • Заступник голові комісії Постовалов Артем Геннадійович
  • Секретар комісії Гараніна Тетяна Олександрівна
  • Швецова Світлана Юріївна
  • Савченко Петро Іванович

Постійна комісія з соціально-гуманітарних питань.

  • Голова комісії Кухарчук Алла Іванівна
  • Заступник голова комісії Шпак Людмила Григорівна
  • Секретар комісії Розовенко Наталія Леонідівна
  • Мишкіна Тетяна Миколаївна
  • Шумигай Світлана Григорівна


ПІБ

Посада

Голова виконкому:

1

Кудрик Олесь Тимофійович

сільський голова

Члени виконкому:

2

Медвідь Олександр Вікторович

секретар ради

3

Гусєв Роман Миколайович

заступник сільського голови

4

Коркін Павло Володимирович

заступник сільського голови

5

Нечит Марія Валеріївна

керуюча справами секретар виконавчого комітету

6

Костенко Вадим Петрович

староста села Софіївська Борщагівка

7

Шупик Валерій Михайлович

 

8

Табачин Володимир Ігорович

 

9

Пушенко Оксана Іванівна

 

10

Оболонський Олександр Іванович

 

11

Ткаченко Олександр Сергійович

 

12

Майстренко Ігор Олександрович

 

13

Комарчук Ігор Олегович

 

14

Шевчук Світлана Григорівна

 

15

Пролигін Вячеслав Анатолійович

 

16

Бузівський Віталій Степанович

 

17

Кулік Світлана Федорівна

 

18

Ліхоманов Вадим Миколайович

 

19

Севрук Леся Леонідівна

 

20

Іванов Андрій Вікторович

 

21

Петрівський Андрій Орестович

 

22

Шкляр Анастасія Олександрівна

 

23

Недоїдок Тарас Олександрович

 

24

Линдрик Андрій Васильович

 

25

Сладкевич Антон Анатолійович

 

26

Мельничук Вадим Вячеславович

 

27

Коваленко Олександр Анатолійович

 

28

Цвілій Людмила Михайлівна

начальник загального відділу

29

Станіславська Ірина Володимирівна

начальник юридичного відділу

30

Позняховський Анатолій Дмитрович

начальник відділу капітального будівництва

31

Лоїк Борис Вікторович

начальник відділу містобудування та архітектури

32

Семіхова Марія Петрівна

начальник відділу землекористування та кадастру

33

Вакуленко Вікторія Леонідівна

начальник відділу економіки та торгівлі

34

Приходько Людмила Олександрівна

начальник Управління "Центр надання адміністративних послуг"

35

Родіна Юлія Дмитрівна

начальник відділу з питань організаційного забезпечення діяльності апарату ради, виконавчого комітету та кадрової служби сільської ради

36

Кальов Сергій Іванович

начальник відділу ЖКГ, благоустрою та транспорту

37

Краснощокова Наталія Миколаївна

начальник управління фінансів

38

Прус Ольга Михайлівна

начальник відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності

39

Лахтадир Лариса Іванівна

начальник відділу освіти

"Батьківщина"

  • Підкіпний Ігор Миколайович
  • Гусятинський Дмитро Миколайович
  • Мазур Роман Валентинович

 "ГОЛОС"

  • Горб Олена Вікторівна
  • Гараніна Тетяна Олександрівна
  • Постовалов Артем Геннадійович
  • Розовенко Наталія Леонідівна

 "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

  • Попова Анна Ігорівна
  • Медвідь Олександр Вікторович
  • Унжин Володимир Вікторович
  • Коркіна Анна Володимирівна
  • Головко Олександр Якович
  • Шпак Людмила Григорівна
  • Дудка Руслан Петрович
  • Пальчевський Павло Леонідович
  • Левченко Олександр Іванович

"ЗА МАЙБУТНЄ"

  • Мартинюк Людмила Володимирівна
  • Савченко Петро Іванович
  • Байда Олександр Григорович
  • Костенко Вадим Петрович

"НАШ КРАЙ"

  • Федоренко Андрій Миколайович
  • Мишкіна Тетяна Миколаївна
  • Талько Леся Павлівна

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

  • Тарасова Ірина Володимирівна
  • Кравчук Микола Володимирович
  • Швидкий Олег Васильович

"СЛУГА НАРОДУ"

  • Гах Роман Володимирович
  • Шумигай Світлана Григорівна
  • Кухарчук Алла Іванівна
  • Швецова Світлана Юріївна
  • Демочко Олександр Іванович
  • Терпелюк Артур Леонідович

"УДАР"

  • Волохова Ольга Василівна
  • Івасюк Ігор Миколайович         

Виборчий округ

Перелік вулиць

П.І.Б. депутата

Контактний номер телефону

Партійність

1 виборчий округ


 

с.Петропавлівська Борщагівка – вул.Вінниченка, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Закарпатська, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івано-Франківська, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Райдужна, вул.Сонячна, вул.Тернопільська, вул.Чернівецька

вул.Авіаторів, вул.Богдана Хмельницького, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Медова, вул.Мельниченка, вул.Молодіжна, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Солом’янська, вул.Софіївська, вул.Щорса

с.Чайки – вул.Валерія Лобановського, вул.д/г ’Чайка’, вул.Західна, вул.Лінія 1, вул.Машинобудівників, вул.Садова 3

вул.Андрія Малишка, вул.Артура Яроша, вул.Вінниченка, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Катерини Білокур, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Леонтовича, вул.Лесі Українки, вул.Марії Заньковецької, вул.Марка Вовчка, вул.Михайла Старицького, вул.Михайла Стельмаха, вул.Нечуя-Левицького, вул.Олександра Білаша, вул.Олени Теліги, вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Печерська, вул.Сливова

 

1

Мишкіна Тетяна Миколаївна

(099-781-27-38
novik1970@ukr.net

ПП «НАШ КРАЙ»

2

Медвідь Олександр Вікторович

(066) 713-78-12
7137812@gmail.com

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

3

Гараніна Тетяна Олександрівна

(067) 733-65-25

Colus.golos@gmail.com

ПП «ГОЛОС»

4

Гусятинський Дмитро Миколайович

(067) 449-00-35

ПП «Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»

5

Попова Анна Ігорівна

(098) 340 57-93
anna3911011@gmail.com

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

6

Горб Олена Вікторівна

(098) 276-55-76
golos.bg@gmail.com

ПП «ГОЛОС»

7

Федоренко Андрій Миколайович

(067) 922-67-61
bkaltair@ukr.net

ПП «НАШ КРАЙ»

8

Підкіпний Ігор Миколайович

(067) 323-40-35
t3234035@gmail.com

ПП «Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»

 

2 виборчий округ

с.Петропавлівська Борщагівка – вул.Берегова, вул.Велика Кільцева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Живописна, вул.Жовтнева, вул.Кооперативна, вул.Озерна, вул.Оксамитова, вул.Олександра Матросова, вул.Островського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щаслива

вул.Соборна, вул.Шкільна

бульв.Дружби, вул.Борщагівська, вул.Весняна, вул.Вишгородська, вул.Вишнева, вул.Вінницька, вул.Дніпропетровська, вул.Донецька, вул.Житомирська, вул.Запорізька, вул.Зелений Гай, вул.Квітнева, вул.Кіровоградська, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Луганська, вул.Макарівська, вул.Малинська, вул.Мальовнича, вул.Миколаївська, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Полтавська, вул.Прорізна, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Святошинська, вул.Сумська, вул.Травнева, вул.Трояндова, вул.Фізкультурна, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Хмельницька, вул.Центральна, вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пров.Софіївський, пров.Фізкультурний

9

Байда Олександр Григорович

(067) 964-43-24
baydayaroslav@gmail.com

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

10

Талько Леся Павлівна

(067) 466-26-37
lesya.talko@gmail.com

ПП «НАШ КРАЙ»

11

Унжин Володимир Вікторович

(063) 334-02-50

tvijdeputat@gmail.com

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

12

Мазур Роман Валентинович

(096) 946-90-80
roma1990@i.ua

ПП «Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»

13

Савченко Петро Іванович

(067) 769-39-03
3388petro@gmail.com

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

14

Кравчук Микола Володимирович

(096) 150-70-70
mykola.kravchuk.pb@gmail.com

ПП «ОПОЗИЦІЙНА

ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

15

Волохова Ольга Василівна

(063) 680-09-55
Olga 2065@ukr.net

ПП «УДАР»

16

Шумигай Світлана Григорівна

(050) 957-05-85
svitlanashumyhai@gmail.com

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

17

Мартинюк Людмила Володимирівна

(067) 243-38-36

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

3 виборчий округ

с.Софіївська Борщагівка – вул.Боголюбова: 1–20, 22, 24, 26–187;

вул.Братська, вул.Волошкова, вул.Житня, вул.Миру, вул.Сонячна, вул.Щаслива, вул.Яблунева

вул.Боголюбова: 21, 23, 25; вул.Лесі Українки, просп.Мартинова

вул.Академіка Амосова, вул.Болгарська, вул.Васнецова, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Мала Кільцева, вул.Микільська, вул.Микільсько-Борщагівська, вул.Озерна, вул.Печерська, вул.Південна, вул.Скіфська, вул.Софіївська, вул.Толстого, вул.Травнева, пров.Академіка Амосова, пров.Київський, пров.Софіївський, пров.Травневий

18

Головко Олександр Якович

(068) 250-02-20

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

19

Швецова Світлана Юріївна

(096) 087-68-45
0960876845@ukr.net

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

20

Швидкий Олег Васильович

(095) 148-74-44
o.v.shvydkyi@ukr.net

ПП «ОПОЗИЦІЙНА

ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

21

Коркіна Анна Володимирівна

(067) 973-76-80
maksimys_2004@ukr.net

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

22

Кухарчук Алла Іванівна

(067) 343-82-14
etikabox@gmail.com

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

23

Гах Роман Володимирович

(097) 514-76-71
Vladg7777@gmail.com

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

24

Постовалов Артем Геннадійович

(099) 380-03-85
postovalov.artem@gmail.com

ПП «ГОЛОС»

4 виборчий округ

с.Софіївська Борщагівка – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Жулянська, вул.Соборна: 1–102А; вул.Ярошівська

вул.Академіка Шалімова, вул.Павла Чубинського, вул.Соборна: 126/1–132; просп.Героїв Небесної Сотні: 22/1–26/16;

вул.Військове містечко №13, вул.Дорошенко, вул.Кошова, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Січова, просп.Героїв Небесної Сотні: 16/1–20/3, 28–103/15;

25

Дудка Руслан Петрович

(067) 401-44-33
dudkar@ukr.net

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ

26

Шпак Людмила Григорівна

(067) 931-16-91
shpaklg@ukr.net

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ

27

Демочко Олександр Іванович

(096) 797-11-67

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

28

Розовенко Наталія Леонідівна

(067) 924-59-85
factio@ukr.net

ПП «ГОЛОС»

29

Івасюк Ігор Миколайович

(098) 521-78-66
igor_ivasyk@yahoo.com

ПП «УДАР»

30

Тарасова Ірина Володимирівна

(067) 441-14-41
otg@iryna-tarasova.info

ПП «ОПОЗИЦІЙНА

ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

5 виборчий округ

вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Леменівська, вул.Лісова, вул.Малинова, вул.Набережна, вул.Парникова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Святошинська, вул.СТ "Дружба", вул.СТ "Садівник", вул.СТ "Сахарник", пров.Промисловий, пров.Шупика

вул.Абрикосова, вул.Бишівська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Петрівська, вул.Соборна: 103–110; вул.Тарасівська

вул.Верховинна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Курінна, вул.Кучанська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Машинобудівників, вул.Оксамитова, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Пшенична, вул.Фермерська, вул.Центральна, вул.Шевеля, вул.Шевченка, вул.Ягідна, вул.Янтарна, вул.Ярова, пров.Каштановий, пров.Оксамитовий, пров.Фермерський, пров.Шевеля, пров.Шкільний, пров.Яровий

31

Левченко Олександр Іванович

(067) 209-10-91

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

32

Костенко Вадим Петрович

(066) 585-69-00
kostenkokvp@gmail.com

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

33

Пальчевський Павло Леонідович

(050) 387-36-76

ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА

СОЛІДАРНІСТЬ»

34

Терпелюк Артур Леонідович

(067) 507-22-24
tar2riy@gmail.com

ПП «СЛУГА НАРОДУ»